ga('send', 'pageview');
Danuta Myłek to wspaniała kobieta, wspaniały lekarz, ofiara własnej niewiedzy, która bardzo cierpiała na mnóstwo różnych schorzeń. Gdy zaczęła poszukiwać rozwiązań (co trwało latami) uzyskała jeden wniosek: STYL ŻYCIA JEST KLUCZEM DO ZDROWIA.

Dzieli się z ludźmi swoją wiedzą, zdobywaną na świecie i w Polsce przez około 50 lat.

Polecam Państwu jedną z jej wielu książek, pod ww. tytułem, bo uważam że każdy powinien ją przeczytać. Znajdują się w niej informacje potwierdzone, jednoznacznie pokazujące co powinniśmy jeść, czego ze sobą nie łączyć, co wyeliminować, a co włączyć do codziennej diety, aby służyło naszemu zdrowiu. Tym bardziej, że aktualnie dużo mówi się o zdrowym stylu życia, jednak trudno jest, zwłaszcza nie będąc lekarzem, usystematyzować te informacje. Co gorsza, w zależności od źródła, informacje te są sprzeczne.

Ja interesuję się zdrowym stylem życia od ponad 10 lat, ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Dietoterapia i choć wiele już dla siebie i swojej rodziny w kwestii zdrowia zrobiłam, to nie ze wszystkimi dolegliwościami potrafiłam sobie poradzić. Dopóki nie spotkałam Pani doktor i jej książek.

W książce autorka pisze o:
– zasadach przygotowywania zdrowych dań: jakie tłuszcze, czym słodzić itd.
– zasadach żywienia małych dzieci
– wadach i zaletach poszczególnych kategorii produktów
– szkodliwości lektyn
– podaje konkretne przepisy na dania śniadaniowe, obiadowe, kolacyjne, sałatki, surówki, desery, kiszonki, pieczywo zastępcze, strączki, mięso i ryby, kasze i makarony i przede wszystkim WARZYWA
– piciu dobrej jakości wody
– konieczności ruchu.

Jest to potężna dawka wiedzy. Polecam zapoznać się z pozycją. Wiedząc więcej, możesz sobie pomóc!

Gdzie można kupić książkę? Zobacz>>

Odbierz 5% rabatu na pierwsze zakupy w sklepie Vitalan

 

Podaj swoje imię i adres e-mail a wyślemy Ci rabat na pierwsze zakupy.

Dziękujemy! Twój kod rabatowy to PROMO5. Skopiuj go i użyj w koszyku w naszym sklepie.

Pin It on Pinterest